BogaardBokaal

BogaardBokaal 6-8-2017
directe eliminatie met troost/complementaires:

A-1           Chris Hokken (L’Esprit) – Sjaak Spruyt (Genebos)
A-2           Aart den Boon – João Guerreiro (Gouda)
A-3,4        Marsha Nuyten (Gouda) – Tom vd Voort (Petangeske)
A-3,4        Arie Plugge – Peter Temmerman (DGW)

A’-1           Edwin Segers – Simon Vogelaar (ABA)
A’-2           Marvin Meijer (ABA) – Jobbi Schefferlie (MIDI)
A’-3,4        Louis ten Dam (ABA) – Jeroen van Rijn (DGW)
A’-3,4        Tim Gijsbertsen – Elior van Klaveren (ABA)

B-1            Idzard Fischer – Antoine Giordano (ABA)
B-2            Patrick Bakens – Erwin Cortoomd (’t Lover)
B-3,4         Arnold Steiger (MIDI) – Cees Hoogerheide (ABA)
B-3,4         Ferry Rikkers (ABA) – Alex vd Staay (DGW)

B’-1           Italo Pialorsi (ABA) – Hassan Tabiat (DGW)
B’-2           Bert Vennik – Rene Jacobs (ABA)
B’-3,4        Klaas vd Zwan – Theo Hummelink (ABA)
B’-3,4        Lien v Vliet – Cors v Vliet (Grand Cru)

Bogaard-Randtoernooi
3 voorgelote partijen:

1e            Ankie Guldenmundt – Thom Stephanus        3+24
2e            Sammy Hoogerheide – Jacques vd Broek      3+15


BogaardBokaal 4-6-2016

36 doubletten, directe eliminatie met troost/complementaires

Hoofdtoernooi:
01 Kees Koogje – Sjaak Spruijt (RPC ABA)  houder van de BogaardBokaal
02 Marco van Zijderveld – Moussa Agzoul (ABA/L’Esprit)
34 Tom vd Voort – Didier Fifi (Petangeske/PUK)
— Mitch Horn – Stanley Godfriet (PUB)

Complementaire-Hoofd:
01 Monique Bakker – Sander Beukers (MIDI)
02 Rajen Koebeer – Yvonne Horn (PUB)
34 Osman Jibril – Jan vd Griendt (Tilburg/Oisterwijk)
— Sam Hoogerheide – Mauro Saunier (ABA/PUK)

Troosttoernooi:
01 Roby van Rooijen – Lotte van Bergenhenegouwen (Bodegraven/MIDI)
02 Selena vd Hoef – Lieke vd Voort (Petangeske/PUK)
34 Jobbi Schefferlie – Katie van Bergenhenegouwen (Les Cailloux/MIDI)
— Renate Nijs – Maaike Hooimaijers (’t Lover)

Complementaire-Troost:
01 Edwin Segers – Rob Blokpoel (ABA)
02 Antoine Giordano – Theo Hummelink (ABA)
34 Wessel Geertse – Marsha Nuijten (Petangeske/Les Boulistes)
— Janneke Gravesteijn – Piet vd Brugge (Folâtre)

Later op de middag was er nog een randtoernooi voor mensen zonder licentie.
deelname 12 doubletten, 3 partijden voorgeloot.

1 Hans Meinders – Atie Meinders
2 Henri Brassens – Ferrie Rikkers
3 Giulio Viviani – An vd Meijden


BogaardBokaal 3 mei 2015

24 doubletten, 3 voorronden, vervolgens 3 poules van 8 met afvalsysteem.

A1. Simon Vogelaar – Kees Koogje
A2. Sandy Rikkers – Michael Delen
A3. Monique Bakker – Sander Beukers
A4. Hans vd Veen – Arie Plugge

B1. Alex Krüsemann – Marco Kok
B2. Italo Pialorsi – Louis Batens

C1. Trix Hummelink – Els Fischer
C2. Ton Scholtes – Jan Koop